У Чернівцях вперше провели семінар-тренінг «Обіг підконтрольних речовин у закладах охорони здоров’я»

1 червня для медичних працівників Чернівецької області

в приміщенні Палацу «Академічний» БДМУ за сприяння ректора Тараса Миколайовича Бойчука, кафедри сімейної медицини, Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Всеукраїнський благодійний фонд «Соборність» вперше в Чернівцях провів навчальний семінар-тренінг «Обіг підконтрольних речовин у закладах охорони здоров’я».

З лекціями виступили представники Державної служби України з контролю за наркотиками, Міністерства охорони здоров’я України, НМАПО ім. П.Л. Шупика, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця,  Навчально-методичного центру Івано-Франківського хоспісу (І.Є. Стасюк,  Л.І. Андріїшин, Н.О. Дацюк, О.В. Коваль).

Присутні на заході практичні лікарі всіх рівнів надання медичної допомоги (первинної ланки – сімейні лікарі, лікарі поліклінік, спеціалізованих закладів третинного рівня), викладачі, лікарі-інтерни ознайомилися з основними засадами надання паліативної допомоги, нормативно-правовою базою щодо обігу наркотичних речовин в медичній сфері, станом забезпечення адекватним знеболенням пацієнтів через мережу аптечних закладів, лікуванням хронічного больового синдрому тощо.

Надзвичайно жвава дискусія після завершення кожної доповіді свідчила про рівень актуальності питання обігу підконтрольних речовин у закладах охорони здоров’я та визначає необхідність проведення подібних заходів у майбутньому.