• Українська
Шахісти БДМУ – серед переможців в обласних змаганнях
Шахісти БДМУ – серед переможців в обласних змаганнях

8-9 грудня у шаховому клубі «Біла Тура» відбулися змагання Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів.

Збірна команда БДМУ вже традиційно сильно виступає на цих змаганнях.

Не став виключенням і цей рік. У командному заліку чоловіча команда стала переможцем змагань, а дівчата здобули срібло, таким чином наші шахісти впевнено посіли друге загальнокомандне місце. В особистому заліку всі члени збірної також стали призерами.

Тренер збірної команди старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Ібрагімова Л.С. відзначила, що результатом виступу вона задоволена, а кілька членів команди поїдуть на Всеукраїнську універсіаду у склади команди області.

Результати особистих змагань:

Ягер Іван – медичний факультет №2, 3 курс І місце – І місце (перша дошка);

Шевчук Микола – медичний факультет №2, 3 курс – І місце (друга дошка);

Гунько Владислав – фармацевтичний факультет, 4 курс – ІІ місце (третя дошка);

Снігур Катерина – медичний факультет №1, 3 курс – ІІ місце (перша дошка);

Івасюта Юлія – медичний факультет №2, 5 курс – ІІ місце (друга дошка);

Рудан Ксенія – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», курс – ІІ місце (третя дошка);

Від імені ректорату вітаємо наших шахістів з успішним виступом і сподіваємось, що в наступному році вони здобудуть чемпіонське звання.

Корисно знати