• Українська
Змагання з футзалу «Повір в себе»
Змагання з футзалу «Повір в себе»

23 лютого в спортивному комплексі «Олімпія» відбулися благодійні змагання з футзалу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

Співорганізаторами змагань став профспілковий комітет та Спортивний клуб БДМУ спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

У змаганнях брали участь юні спортсмени зі спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та фізично-розумовими вадами Чернівців та Хотина. На майданчику змагалися чотири команди. Перемога цього разу дісталася команді спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №4 м. Чернівці.

Нагороджував команди голова спортклубу БДМУ Микола Андрієць.  Юні спортсмени отримали кубки, медалі та гарні емоції від подарунків.

Корисно знати