• Українська
В Чернівцях пройшов Міжнародний семінар з айкідо
В Чернівцях пройшов Міжнародний семінар з айкідо

Впродовж 25-26 лютого відбувся Міжнародний семінар з айкідо. Організували захід БДМУ та Чернівецька обласна федерація айкідо та будо «Місогі».

Семінар був проведений за планом заходів до року Японії в Україні.

В семінарі взяли участь представники клубів та федерацій: ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» м. Чернівці; команда ЧОФАБ «Місогі»; команда клубу «Сакура» м. Коломия; команда представників Ужгородського національного університету; команда федерації «Сінаджо» м.Ужгород; команда академії «Совісті і честі» м. Ужгород; команда Хмельницької федерації Айкідо; команда Айкідо м. Кошице (Словакія) та команда Айкідо м. Кишинів (Молдова).

За програмою семінару було проведено цілий ряд майстер-класів за участі провідних майстрів айкідо, а також учасники проходили атестацію на пояси. Особливо хочеться відзначити успішний виступ на семінарі Мазуряка Олександра студента 1 курсу медичного факультету №1.

Корисно знати