• Українська
  • English
Представники БДМУ – призери міських змагань зі спортивного орієнтування

8 жовтня відзначали день міста Чернівці. Цього дня в місті були одночасно проведені спортивні змагання з багатьох видів спорту, в тому числі зі спортивного орієнтування.

В м. Чернівці під егідою міського спортивного управління на території парку Шіллера була проведена відкрита першість м.Чернівців зі спортивного орієнтування приурочена до Дня міста.

Активну участь у цих змаганнях взяли студенти 2-го курсу медичного факультету №1 БДМУ: академічні групи № 4 та групи № 8. З правилами орієнтування та планування маршруту на місцевості студентів ознайомила асистент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Бевзо В.В. (майстер спорту України зі спортивного орієнтування).

Студентам вже доводилося брати участь в змагання зі спортивного орієнтування, тому набутий досвід та навички орієнтування на місцевості дозволили показати гарний результат. В числі переможців у віковій групі Ч-18 були студенти– Огороднік Роман (група № 8) та Журавель Дмитро (група № 4), які здобули відповідно срібну та бронзову медалі. Приємно відмітити, що золоту медаль у цій же віковій групі (Ж-18) виборола студентка Черней Атастасія (група № 4). Срібну медаль виборола і їх наставник ас. Бевзо В.В.