Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 березня 2011 року у палаці «Академічний» відбулося підведення підсумків і урочисте закриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Теоретична медицина: нормальна і патологічна анатомія, нормальна і патологічна фізіологія, імунологія, алергологія, гістологія тощо».

Конкурсна комісія в складі: Іващука О.І. (проректор з наукової роботи, проф., д.мед.н.) – голови галузевої конкурсної комісії; Макара Б.Г. (проф., д.мед.н.) – заступника голови  конкурсної комісії; Хмари Т.В. (проф. кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича, д.мед.н.); Давиденко І.С. (завідувач кафедри патоморфології та судової медицини, проф., д.мед.н.); Ткачук С.С. (завідувач кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата, проф., д.мед.н.); Федонюк Л.Я. (проф. кафедри гістології, цитології та ембріології, д.мед.н., голова студентського наукового товариства БДМУ); Решетілової Н.Б. (доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г.Туркевича, к.мед.н.) – секретаря комісії, розглянула 23 наукові роботи, які були прилюдно захищені на секційних засіданнях. На підставі аналізу конкурсних робіт, виступу учасники галузевої конкурсної комісії визначили претендентів, переможців Конкурсу та нагородили їх дипломами Буковинського державного медичного університету.

Ректор Буковинського державного медичного університету д.мед.н., проф. Тарас Миколайович Бойчук привітав учасників з успішним завершенням ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Теоретична медицина» і підкреслив, що всі надіслані роботи були цікавими і змістовними.

Після виступу ректора заступник голови Оргкомітету д.мед.н., проф. Макар Б.Г. зачитав наказ «Про нагородження учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт».

Дипломом Буковинського державного медичного університету І ступеня було нагороджено:
1. Бойка Володимира Олександровича – студента Сумського державного університету;
2. Максимчук Наталію Олексіївну і Любелю Юлію Володимирівну – студентів Буковинського державного медичного університету;

Дипломом Буковинського державного медичного університету ІІ ступеня нагороджено:
1. Гусарчука Андрія Віталійовича – студента Буковинського державного медичного університету;
2. Заболотну Ірину Едуардівну – студентку Буковинського державного медичного університету;
3. Піддубного Артема Михайловича – студента Сумського державного університету;
4. Половик Валерію Юріївну та Єрошенко Анастасію Ігорівну – студентів Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія»;
5. Томина Володимира Мироновича та Геращенко Андрія Сергійовича – студентів Івано-Франківського національного медичного університету;

Дипломом Буковинського державного медичного університету ІІІ ступеня було нагороджено:
1. Костіну Марію Юріївну – студентку Харківського національного медичного університету;
2. Сагана Назара Тарасовича та Синькович Наталію Михайлівну – студентів Івано-Франківського національного медичного університету;
3. Сірука Андрія Володимировича – студента Буковинського державного медичного університету;
4. Стріхар Валєрію Олександрівну – студентку Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна;
5. Шадура Дениса Володимировича – студента Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського.

Інших учасників нагородили дипломами за активну участь.

Після нагородження відбувся святковий концерт, який продемонстрував творчі таланти студентів Буковинського державного медичного університету. Учасники висловили вдячність за гарну організацію, теплий прийом і приємні враженн