• Українська
Студенти БДМУ стали переможцями в Обласних спортивних іграх з шахів
Студенти БДМУ стали переможцями в Обласних спортивних іграх з шахів

11-12 грудня у шаховому клубі «Біла Тура» відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів. Збірна команда БДМУ вже традиційно сильно виступає на цих змаганнях. Не став виключенням і цей рік. Змагання проводилися лише в особистому заліку і всі члени збірної стали призерами.

Тренер збірної команди старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Ібрагімова Л.С. відзначила, що результатом виступу вона задоволена, а кілька членів команди поїдуть на Всеукраїнську універсіаду у складі команди області.

Результати особистих змагань:

І місце

Івасюта Юлія – медичний факультет №2, 6 курс;

Снігур Катерина – медичний факультет №1, 4 курс;

ІІ місце

Ягер Іван – медичний факультет №2, 4 курс;

Шевчук Микола – медичний факультет №2, 3 курс;

Гунько Владислав – фармацевтичний факультет, 4 курс;

Рудан Ксенія – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 3 курс;

Від імені ректорату щиро вітаємо наших шахістів з успішним виступом і сподіваємось, що в наступному році вони здобудуть чемпіонське звання вже в командному заліку.

Корисно знати