Відбулося урочисте засідання вченої ради Буковинського державного медичного університету, присвячене випуску лікарів, лікарів-стоматологів, лікарів-ме

23 червня 2011 року у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка «Літній театр» відбулося урочисте свято, присвячене 65-му випуску лікарів, 6-му випуску клінічних провізорів, 1-му випуску лікарів-стоматологів, 7-му випуску бакалаврів-лаборантів, 1-му випуску магістрів-медичних сестер, 13-му випуску бакалаврів-медичних сестер, 9-му випуску фармацевтів і 7-му випуску медичних сестер. Більше 600 випускників Буковинського державного медичного університету отримали дипломи із спеціальностей, які вони обрали при вступі в університет.

Теплі привітання, радість випускників, хвилювання викладачів та батьків, позитивні емоції усіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

З вітальним словом до випускників, їхніх батьків та усіх присутніх звернувся ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Миколайович Бойчук, який побажав випускникам міцного здоров`я, добра, благополуччя, успіху і професійних здобутків.

Почесні гості випускного вечора – Папієв Михайло Миколайович (Голова Чернівецької обласної державної адміністрації), Михайлішин Віталій Михайлович (секретар Чернівецької міської ради), Шкробанець Ігор Дмитрович (начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації) та Незборецький Ігор Володимирович (начальник Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради) – щиро привітали випускників ще з однією сходинкою їхнього життєвого успіху – отриманням диплому про вищу освіту, як свідчення нового професійного рівня.

олова Чернівецької обласної державної адміністрації М.М. Папієв відзначив високий професійний рівень професорсько-викладацького складу Буковинського державного медичного університету та вручив дипломи з відзнакою кращим випускникам університету, після чого випускники урочисто прийняли клятку Флоренс Найтінгейл та клятву лікаря.

До слів привітань приєдналися також секретар Чернівецької міської ради Михайлішин В.М. та начальник Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради І.В. Незборецький.

Вітання від імені Міністра охорони здоров’я України О.В. Аніщенка зачитав начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації І.Д. Шкробанець, який також висловив щиру подяку за якісну підготовку медичних кадрів Буковини.

З добрими побажаннями ректор університету Т.М. Бойчук вручав дипломи про вищу освіту й проводжав випускників Буковинського державного медичного університету у життя з надією й вірою у їх плідну працю на благо охорони здоро’я українського народу.

Яскравості святу та приємних спогадів випускникам додали музичні вітання у виконанні студентів БДМУ, які принесли ще більше позитивних емоцій випускникам та усім присутнім.