• Українська
  • English
Найкрасивіша студентка України вчиться у Буковинському державному медичному університеті
Share on telegram

24 серпня в Ужгороді відбувся конкурс – “Міс Студентство України-2012”, символічно, що за перемогу змагалися 24 красуні. Найкращою професійне журі визнало Анастасію Трифаненко, студентку фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету.

Під час конкурсу дівчата, які приїхали з усіх куточків України, дефілювали у етнокостюмах, коктейльних та вечірніх сукнях – це було справжнє свято краси, вишуканості, грації та молодості.

Студентка БДМУ здобула перемогу та право представляти Україну на світовому конкурсі “Queen of the World” у Німеччині. Щиро вітаємо Анастасію та бажаємо нових перемог.

І Віце-міс стала Яна Хачатурова (Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету).

ІІ Віце-міс – Лілія Боць (Волинський національний університет ім. Лесі Українки)

ІІІ Віце-міс – Юлія Устінова (Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості).

Міс глядацьких симпатій – красуня із Виноградова Дар’я Міненко (МАУП).

Міс інтернет-симпатій (за результатами голосування на офіційному сайті конкурсу) – Анжела Мисюк (Львівський Національний Університет ім. Івана Франка).

Міс фото – Олеся Правник (Рівненський державний гуманітарний університет).

Корисно знати