• Українська
  • English
День Державного прапору України
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День Державного прапору України

День Державного прапору України

23 серпня 2012 року на Центральній площі міста Чернівці відбулося свято з нагоди Дня Державного прапору України, у якому взяли участь керівники області та міста, представники громадських організацій, навчальних закладів, жителі міста та краю. Урочистості розпочалися з підняття Державного стягу. Після церемонії святковою ходою площею пройшли військові, правоохоронці, та рятувальники.

Також з нагоди 21-ої річниці Незалежності України у приміщенні Літнього театру відбулися урочисті збори приурочені найвизначнішому святу країни. У вітальному слові Михайло Папієв, голова Чернівецької обласної державної адміністрації наголосив, що більш як два десятиліття української державності дають жителям краю чимало підстав пишатися Буковиною і її поступом. Також очільник краю зазначив, що буковинський край впевнено дивиться у майбутнє, і тут створюються найкращі умови для життя людей.

Від Буковинського державного медичного університету в урочистостях взяли участь представники ректорату на чолі з ректором Т.М. Бойчуком. Також на святі Михайло Папієв вручив почесні нагороди. Професор Андріан Іфтодій, проректор з лікувальної роботи БДМУ отримав з рук губернатора державну нагороду “Заслужений Лікар України”.

Корисно знати