• Українська
  • English
Університетський волейбольний турнір
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Університетський волейбольний турнір

Університетський волейбольний турнір

5 лютого у спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету було проведено волейбольний турнір приурочений Дня Святого Валентина. У змаганнях взяли участь команди Новоселицького, Вашківецького, Чернівецького медичних коледжів БДМУ та збірна команда університету.

Абсолютну перемогу в цих змаганнях святкували студентки БДМУ (тренер – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини – Ігор Хавруняк). Команди Чернівецького та Вашківецького медичних коледжів здобули, відповідно, срібло та бронзу.

На змаганнях були присутні шановні гості – завідувач відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури професор Роман Булик; перший майстер спорту з волейболу на Буковині, суддя національної категорії Петро Раца; майстер спорту з волейболу, учасник Олімпійських Ігор серед ветеранів з волейболу Серафим Синицький, які привітали учасників змагань та нагородили переможців і призерів. Свято спорту закінчилося, але в ньому не було переможених, адже перемогли спорт, краса та здоров‘я.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та призерів та бажаємо нових досягнень.

Корисно знати