• Українська
Аспірантка БДМУ проходить стажування в Іспанії

Аспірантка кафедри терапевтичної стоматології Анастасія Басіста (керівник – д.м.н. Батіг В.М.) розпочала довгострокове стажування за міжнародною програмою академічних обмінів Erasmus+ ICM [KA 107], що відбувається в рамках двосторонньої угоди з університетом Сантьяго-де-Компостела (Іспанія).

Упродовж 4 місяців запланована робота з пацієнтами згідно тематики дисертації, проведення мікробіологічних та біохімічних досліджень, участь у науково-практичних конференціях університету. Науковою Радою університету був призначений супервайзер проф. Маріо Перез-Саянс, з науково-дослідного підрозділу стоматології, хірургії порожнини рота та імплантології (директор проф. Андрес Бланко Карріон).

IMG_20210923_092850
IMG_20210923_184106
изображение_viber_2021-09-22_16-39-05
изображение_viber_2021-09-22_16-39-07
изображение_viber_2021-09-22_19-38-43

«За перші дні стажування найбільше вразив налагоджений механізм роботи з пацієнтами, які беруть участь в клінічних дослідженнях. В кожному науково-дослідному підрозділі факультету працюють інтерни та аспіранти, які виконують клінічну роботу, оформляють документацію, забір матеріалу для подальших лабораторних досліджень, подальше лікування проводиться в університетській клініці. Професори допомагають в постановці діагнозу, консультують, три рази на тиждень проводять консиліуми, але не втручаються в практичну роботу молодих спеціалістів. Щиро вдячна БДМУ за прекрасну можливість брати участь в міжнародній програмі обміну,» – ділиться враженнями Анастасія.

Корисно знати