День науки в БДМУ

21 листопада в конференц-залі БДМУ відбулося відкрите спільне засідання Студентського наукового товариства та Ради молодих вчених Буковинського державного медичного університету, присвячене міжнародному Дню науки. Із цієї нагоди проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор Мар’яна ГРИЦЮК привітала молодих вчених, студентів та викладачів відповідальних за роботу студентських наукових гуртків.

Із пленарною доповіддю на засіданні виступив директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти, д.мед.н., доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Андрій БАМБУЛЯК та ознайомив усіх присутніх з своїми науковими дослідженнями.

Далі засідання продовжилося доповіддю Тетяни АНТОФІЙЧУК, доктора філософії, асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, про грантові можливості БДМУ: проєкти «Еразмус+ КА2 СВНЕ», «SaveLife», «Ukraine Digital», «HIVE», «ЕІТ», «HORIZON-RIA: RESTORY”, “EUINLIFE” та Україно-швейцарський проект «Розвиток медичної освіти в Україні».

Голова Ради СНТ, студент 5 курсу медичного факультету №1 Олексій БОРЕЙКО, представив присутнім оновлений склад, напрямки діяльності та проєкти Ради СНТ.

Одним із найбільших напрямків роботи СНТ є підготовка до Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених, тому голова Ради молодих вчених Анастасія КОТЕЛЬБАН ознайомила всіх присутніх з інформацією щодо його проведення.

BIMCO 2024 відбудеться 2-5 квітня 2024 року в змішаному форматі: для студентів БДМУ та інших закладів вищої освіти України – очно, для іноземних учасників – онлайн. Традиційно всі роботи будуть проходити перевірку на плагіат. Залежно від оригінальності можливі такі форми участі: активна участь (усна чи стендова доповідь та публікація тез чи статті), пасивна участь (публікація тез чи статті) та онлайн участь для іноземних учасників (усна доповідь та публікація тез чи статті). Початок реєстрації на Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених BIMCO 2024 – 15 грудня 2023 року.

Наприкінці Олексій БОРЕЙКО ознайомив присутніх з особливостями заповнення реєстраційної форми.