• Українська
  • English
Дорогі медичні сестри!

Дорогі медичні сестри!

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за повернене здоров’я та врятовані життя!

Низький уклін вам за Вашу невтомну працю. Ви приймаєте на себе частину людського горя, полегшуєте страждання, спільно з лікарем повертаєте здоров’я та радість буття. І сьогодні, в час війни, Ви поряд з нашими Захисниками, бережете їх здоров’я та допомагаєте відновитися після отриманих травм на полі бою, наближаєте нашу спільну Перемогу.

Зауважимо, що в Буковинському державному медичному у університеті підготовка за спеціальністю «Медсестринство» розпочалося ще у 1994 році. За цей час закладом вищої освіти підготовано сотні медичних сестер і братів, які є висококваліфікованими фахівцями своєї справи та професійно виконують свої обов’язки.

Шановні медичні сестри та брати, нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас щирою та безмежною вдячністю від людей, яким Ви допомогли, а кожна мить життя радує своєю неповторністю. Мирного майбуття нам всім.

З повагою

в.о. ректора закладу вищої освіти                                                                                               Роман БУЛИК

Корисно знати