• Українська
Онлайн-зустріч з кандидатами на посаду ректора

Онлайн-зустріч з кандидатами на посаду ректора

26 лютого 2021 року відбудеться онлайн-зустріч трудового колективу та студентів з кандидатами на посаду ректора БДМУ. Початок о 14:00 год.

Зустріч буде проведена в онлайн-режимі за допомогою платформи ZOOM з паралельною онлайн-трансляцією на університетському відео-каналі Youtube
за посиланням – https://youtu.be/gX46SqxWqKk

Програма онлайн-зустрічі:

• Виступи кандидатів на посаду ректора Андрієць О.А., Геруша І.В.,
    Гоженка А.І., Іващука О.І. та Тащука В.К. (регламент – до 15 хвилин для оприлюднення виборчої програми).
  • Запитання до кандидатів на посаду ректора та відповіді (регламент – до 1 хвилини на відповідь).

Співробітники кафедр та структурних підрозділів, а також студенти матимуть змогу поставити усні запитання кандидатам у ZOOM-конференції та текстові запитання у чаті YouTube-каналу.

У зв’язку з обмеженням кількості користувачів ZOOM-конференції, кафедрам та структурним підрозділам залежно від кількості штатних співробітників виділено визначену квотою кількість облікових записів (від 1 до 6).

На корпоративні електронні скриньки кафедр та структурних підрозділів надіслано інформацію про виділену кількість облікових записів, а також інструкція щодо реєстрації в онлайн зустрічі.

Участь в онлайн-зустрічі на університетському відео-каналі Youtube відбуватиметься без обмежень щодо кількості користувачів.

Корисно знати