• Українська
  • English
Електронні інформаційні ресурси відкритого доступу з медицини
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Електронні інформаційні ресурси відкритого доступу з медицини

04 листопада 2022 р. співробітники бібліотеки Софія ЗАДЕРЕЙ та Олена ГІМЧИНСЬКА на кафедрі загальної хірургії (зав. кафедри Віктор ПОЛЬОВИЙ) для науковців кафедри та студентів провели семінар  «Електронні інформаційні ресурси відкритого доступу з медицини».

 Софія Задерей звернула увагу учасників семінару на забезпечення ефективного управління дослідженнями у галузі медицини за допомогою електронних інформаційних систем відкритого доступу. Для науковців це: вільний доступ до останніх досліджень у галузі; більш активне поширення та вплив їхніх робіт, а отже більше цитування та науковий авторитет.

Ознайомила науковців з різними видами наукових журналів, які надають вільний безкоштовний доступ до своїх публікацій, переліком українських наукових журналів, що індексуються БД Scopus та Web of Science. Дата останнього оновлення: 07.10.22р. (https://openscience.in.ua/ua-journals)

 

Олена Гімчинська в своєму виступі ознайомила з інформаційно-пошуковими системами, якими науковці кафедри та студенти мають змогу користуватися віддалено. З повним переліком інформаційно-пошукових систем, до яких надано доступ можна ознайомитись на сайті бібліотеки: http://medlib.bsmu.edu.ua/

Під час семінару науковці мали змогу опанувати навички ефективного використання електронних інструментів для дослідницької діяльності.

Семінар пройшов у науково-інформаційному діалозі, доброзичливій атмосфері, викликав у студентів та науковців кафедри помітну зацікавленість, що підтвердилася великою кількістю запитань, на які здобувачі отримали вичерпні відповіді.

Корисно знати