• Українська
  • English
Фахівці БДМУ відвідали медичний симуляційний центр LifeSIM (Румунія)
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Фахівці БДМУ відвідали медичний симуляційний центр LifeSIM (Румунія)

Фахівці БДМУ відвідали медичний симуляційний центр LifeSIM (Румунія)

Делегація співробітників Буковинського державного медичного університету з метою обміну досвідом відвідала симуляційний центр LifeSim (Бухарест, Румунія).

У заходах взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, начальник навчального відділу Володимир Ходоровський, заступник начальника навчального відділу – завідувач сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Уляна Марусик, керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Віталій Смандич.

Колеги поспілкувались із представниками симуляційного центру, координатором програми серед медиків Boboc Bogdan та менеджером з маркетингу Cocarlea Diana щодо методик навчання та відпрацювання навичок для лікарів, студентів та медичних сестер. Також обговорили можливість співпраці на рівні симуляційних центрів.

Читайте ще: Симуляційний центр БДМУ поповнився новими тренажерами

Довідково:

Медичний симуляційний центр LifeSIM – перший приватний медичний симуляційний центр в Румунії. Призначений для відпрацювання навичок різних медичних спеціальностей та різних рівнів навчання.

Корисно знати