• Українська
Фахівці БДМУ відвідали медичний симуляційний центр LifeSIM (Румунія)
Фахівці БДМУ відвідали медичний симуляційний центр LifeSIM (Румунія)

Делегація співробітників Буковинського державного медичного університету з метою обміну досвідом відвідала симуляційний центр LifeSim (Бухарест, Румунія).

У заходах взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, начальник навчального відділу Володимир Ходоровський, заступник начальника навчального відділу – завідувач сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Уляна Марусик, керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Віталій Смандич.

Колеги поспілкувались із представниками симуляційного центру, координатором програми серед медиків Boboc Bogdan та менеджером з маркетингу Cocarlea Diana щодо методик навчання та відпрацювання навичок для лікарів, студентів та медичних сестер. Також обговорили можливість співпраці на рівні симуляційних центрів.

Читайте ще: Симуляційний центр БДМУ поповнився новими тренажерами

Довідково:

Медичний симуляційний центр LifeSIM – перший приватний медичний симуляційний центр в Румунії. Призначений для відпрацювання навичок різних медичних спеціальностей та різних рівнів навчання.

Корисно знати