• Українська
Фахівців БДМУ відзначили з нагоди Дня науки

Сьогодні в Україні відзначають День науки. Кращих науковців області нагородили відзнаками Чернівецької ОДА. Серед нагороджених – представники Буковинського державного медичного університету.

Почесною грамотою Чернівецької ОДА відзначена:

• Таміла Сорокман – декан медичного факультету №4, докторка медичних наук, професорка кафедри педіатрії та медичної генетики.

Фахівців БДМУ відзначили з нагоди Дня науки

Троє молодих буковинських учених уперше удостоїлися спеціальної премії Чернівецької обласної державної адміністрації. Її напередодні професійного свята лауреатам вручив голова ОДА Сергій Осачук. У числі лауреатів – Марта Гараздюк – кандидатка медичних наук, доцентка кафедри судової медицини та медичного правознавства.

Фахівців БДМУ відзначили з нагоди Дня науки

Від імені ректорату щиро здоровимо всіх науковців з професійним святом. Бажаємо нових досягнень, відкриттів та реалізації амбітних планів в царині науки.

Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА нагороджені:

• Лілія Тодоріко, професорка, докторка медичних наук, завідувачка кафедри фтизіатрії та пульмонології;
  • Оксана Хухліна, професорка, докторка медичних наук, завідувачка кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

Корисно знати