• Українська
Фахівець БДМУ взяв участь у Міжнародному конгресі в Іспанії

Фахівець БДМУ взяв участь у Міжнародному конгресі в Іспанії

На запрошення BTI Biotechnology Institute (Іспанія) асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії БДМУ, доктор філософії Анатолій ОШУРКО взяв участь у науково-практичному міжнародному конгресі з доповіддю на тему «Кількісна морфологія кісткової тканини».

Інститут був заснований у 1999 році доктором Едуардо Анітуа, нинішнім президентом та науковим директором компанії.

Сьогодні BTI є однією з провідних компаній з імплантології та реабілітації ротової порожнини, міжнародним науковим довідником із застосування регенеративних методів лікування в різних областях медицини, включаючи оральну хірургію, травматологію, дерматологію, офтальмологію, спортивну медицину, серцево-судинну, пластичну та естетичну хірургію.

Інститут має чітке спрямування  у  дослідженнях та є лідером у сфері інновацій в імплантології, реабілітації ротової порожнини та вважається всесвітньою науковою довідкою в регенеративній медицині завдяки розробці та патентуванню технології Endoret® Plasma Rich in Growth Factors (prgf®) у різних медичних спеціальностях.

В інституті працює  багатопрофільна професійна команда, що складається з понад 350 осіб, 20% з яких присвячені НДДКР.

Основні заклади ВТІ, розташовані у Віторії (Алава, Іспанія), мають великий центр навчання, досліджень та клінічної практики. Його виробничий центр, присвячений виробництву, контролю та дослідженню продукції.

Технології Інституту «ВТІ» представлені в Австралії, Швейцарії, Японії, Росії, Хорватії, Україні, Тайвань, Чилі, Аргентині, Саудівській Аравії тощо.

Корисно знати