• Українська
  • English
Лікарі області проходять в БДМУ спеціалізацію по фізичній та реабілітаційній медицині

Лікарі області проходять в БДМУ спеціалізацію по фізичній та реабілітаційній медицині

Лікарі слухачі циклу спеціалізації «Фізична та реабілітаційна медицина» продовжують навчання. Зауважимо, що старт навчання пройшов у 2022 році за ініціативи в.о. ректора Оксани Андрієць. Це вже третій набір лікарів-слухачів впродовж 2022-23 років.
В Україна зараз підвищена потреба в лікарях фізичної та реабілітаційної медицини у зв’язку з великою кількістю поранених і постраждалих.
Лікарі в основному проходять навчання на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини (завідувач кафедри професор Тащук В.К., відповідальна за цикл спеціалізації – професорка Полянська О.С., голова Буковинського товариства фізичної та реабілітаційної медицини). Також ведеться підготовка і на суміжних кафедрах: травматології, нервових хвороб та медичної психіатрії ім. С.М. Савенка, акушерства та гінекології, педіатрії та медичної генетики, де високопрофесійні фахівці проводять практичні і семінарські заняття відповідного реабілітаційного профілю.

Підготовка таких фахівців реабілітаційного профілю дасть можливість надавати якісну реабілітаційну допомогу населенню краю для повноцінного відновлення функцій ушкоджених органів людини.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН