Навчання в БДМУ – запорука успішного професійного зростання

Абітурієнту. Сьогодні ми знайомимо зі спеціальністю «Медична психологія».

Медична психологія – наразі одна із найпопулярніших спеціальностей, яку обирають абітурієнти, і це закономірно, адже послуг даного фахівця потребують пацієнти будь-якого віку та статі. Особливо нині, коли світ стоїть перед багатьма викликами – люди потребують висококваліфікованої психологічної допомоги.

Буковинський державний медичний університет здійснює підготовку лікарів-психологів з 2002 року, має багаторічну міжнародну співпрацю, в т.ч. з психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (кантон Тургау, Швейцарія), Варшавським інститутом психосоматики (проф. Б. Васілєвський), International Psychosocial Organisation (IPSO) gGmbH (Німеччина), Університетською психіатричною клінікою м. Бонн (Dr. Schormann, Michael).

Читайте ще Психолог не вирішує проблеми своїх пацієнтів, а допомагає їм самим знайти вихід, – Валентина Хромюк, випускниця БДМУ

Наш навчальний заклад впроваджує кросформатну освіту в процесі підготовки лікарів-психологів; проводить щорічні психологічні інтенсиви (тренінги, майстер класи, воркшопи) на базі табору відпочинку БДМУ «Здоров’я»; є розробником Стандартів освіти, навчальних планів та програм спеціальності 225 «Медична психологія»

В БДМУ функціонує навчальний, консультативний та методичний підрозділ – Медико-психологічний центр БДМУ, який забезпечує формування необхідних психологічних навичок у студентів спеціальності «Медична психологія».

Читайте ще Дистанційне навчання на кафедрі психології та філософії БДМУ

Для зручності на Інформаційному центрі абітурієнта БДМУ розміщена вся необхідна інформація для цьогорічних вступників.

Читайте ще Спеціальність Медична психологія (Магістр)

Приєднуйтеся до нас в соціальних мережах, де знайдете багато цікавої інформації, вражень від навчання та прямих включень з подій нашого навчального закладу: