• Українська
  • English
Продовжуємо знайомити учнів навчальних закладів з БДМУ

Продовжуємо знайомити учнів навчальних закладів з БДМУ

З метою профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами асистентка кафедри фтизіатрії та пульмонології Яна Тодеріка провела інформаційні зустрічі в Рукшинському ліцеї та Кременецькому медичному коледжі.

15 травня Яна Іванівна зустрілася з учнями 9-11 класів Рукшиського ліцею та розповіла про переваги навчання в БДМУ, поінформула про проведення Дня відкритих дверей, який відбудеться 21 травня 2023 року в Симуляційному центрі БДМУ о 11.00 год.

Цього ж дня зорганізовано онлайн зустріч зі студентами Кременецького медичного коледжу. До заходу були залучені троє студентів 4 курсу нашого університету, які є випускниками Кременецького медичного коледжу.

Абітурієнтів ознайомили із спеціальностями, на які вони мають змогу вступити та умови навчання в університеті. Найбільше цікавило абітурієнтів проживання у гуртожитках для студентів з інших областей, студентська мобільність, подальше працевлаштування. Жвавий інтерес викликала розмова про студентське самоврядування та його роль у житті університету. Переконані, що зацікавлені учні гарно складуть НМТ 2023 року і поповнять велику студентську родину нашого славного БДМУ.

 

Корисно знати