• Українська
  • English
Професорка БДМУ взяла участь у ESPO-2023

Професорка БДМУ взяла участь у ESPO-2023

Впродовж 20-23 травня в Ліверпулі (Великобританія) відбувся 16th Congress of European Society of Pediatric Otorhinolaryngology (ESPO-2023).

Україну представляли троє отоларингологів: Василь Попович, головний експерт МОЗ з оториноларингології, Світлана Левицька, професорка кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ, Маряна Черкез, лікар Львівської міської дитячої лікарні.

Доповіді провідних фахівців світу висвітлювали найактуальніші проблеми дитячої оториноларингології, тепла неформальна атмосфера живого спілкування надала можливість порівняти стандарти і алгоритми лікування захорювань ЛОР-органів у дітей різних країн, окреслити перспективи розвитку дитячої оториноларингології.

Окремо хочеться підкреслити дружнє ставлення і підтримку українців з боку делегатів конгресу і організаторів. Так, ESPO була однією з перших організацій, яка виключила представників росії з своїх списків на початку війни. Одна з ключових доповідей була присвячена війні в Україні, по закінченню котрої зал стоячи аплодував мужності українців.

Корисно знати