• Українська
  • English
Пройшло планове засідання ректорату БДМУ.

Пройшло планове засідання ректорату БДМУ.

Про профорієнтаційну роботу в університеті у цьому навчальному році інформувала присутніх помічник ректора закладу вищої освіти з іміджевої політики доцентка Інга Єременчук. Інга Василівна виокремила основні завдання щодо ознайомлення потенційного абітурієнта та його батьків із системою навчання у медичному закладі вищої освіти та прозвітувала за виконану роботу в цьому напрямку.

Проведено День відкритих дверей у новому форматі, у березні заплановано ще один такий івент; успішно стартувала школа онлайн лекцій БДМУ «Майбутній абітурієнт», під час якого фахівці університету щосереди читають лекції для випускників шкіл по ефективній підготовці до НМТ 2023; також ведеться активна профорієнтаційна робота співробітниками навчального закладу у ліцеях та медичних коледжах.

 

Також поінформовано, що за ініціативи в.о. ректора Оксани Андрієць в БДМУ зорганізовано ще один проєкт профорієнтаційного напрямку «Лабораторія абітурієнта БДМУ» (автор проекту – Людмила Мельник, фахівець відділу з виховної роботи та гуманітарних питань).

Про сприяння працевлаштуванню випускників університету 2023 року доповів декан медичного факультету № 1 доцент Олександр Буряк. Він звернув увагу на систему рейтингового розподілу випускників в інтернатуру, про інформування щодо вище вказаного розподілу та способів комунікації з випускниками.

Оксана Анатоліївна анонсувала нову форму роботи задля успішного працевлаштування випускників, який матиме назву «Зустріч з роботодавцем».

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН