Провідні судмедексперти провели майстер-клас на базі БДМУ

На кафедрі судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету впродовж 11-15 березня проходив майстер-клас «Сучасні методи ідентифікації тіл померлих у випадках масових катастроф» для лікарів судово-медичних експертів та судово-медичних експертів криміналістів.

Навчання проходило в умовах наближених до реальних, участь у роботі майстер-класу взяли лікарі судово-медичні експерти з судово-медичних бюро України, колективи кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету, КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» ДОЗ Чернівецької ОВА та за підтримки ГО «Асоціація судових медиків України».

Окрім того участь у тренінгу взяли 11 експертів Чернівецького НДЕКЦ МВС, та працівники слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області. До Чернівців приїхали експерти з Іспанії, Німеччини, Бельгії, Великобританії, Польщі та Болгарії.

У якості лекторів запрошені: Christian Decobecq – Director Head of Policy ETAF / Law Enforcement / DVI; Eddy de Valck – Director Science ETAF/ Head of Forensic Odontology, Forensic Odontology & DVI; Sven Benthaus – Director ETAF, Forensic Medical Expert Since, DVI Experience & Forensic Identification; Rosario Guerra – Head of Forensic Anthropology ETAF & Forensic Archiology; Miles Manning – Head of Familiy Liaison & AM Collection; Янко Колєв – медичний університет м. Плевен (Болгарія), президент IAFS (міжнародна асоціація судових науковців).

Зауважимо, що даний майстер клас був здійснений в межах договору про співпрацю, який був підписаний у вересні 2023 між ректором БДМУ та Sven Benthaus – Director ETAF