• Українська
  • English
Російське вторгнення в Україну. Патріотизм та незламність духу українського народу.

Російське вторгнення в Україну. Патріотизм та незламність духу українського народу.

Минув рік з початку вторгнення росії в Україну, рік, який змінив усіх нас, рік незламності.

365 днів багато це чи ні, однак для українця – це ціле життя. Упродовж цього року ми захищали свою землю, волонтерили, плели маскувальні сітки. Більшість з нас бачили вибухи, ночували в укриттях та розбирали завали зруйнованих окупантами будинків. Ми кричали молитви і вмивались сльозами, проводжаючи найближчих в останню путь. Однак, вистояли і продовжуємо стояти всупереч всьому, до перемоги!

Саме тому, студентами 2-го курсу 2 групи (фаховий молодший бакалавр) спеціальності «Фармація, промислова фармація» разом з куратором Лукань Юліаною Русланівною  проведено культурно-просвітницький захід  «Російське вторгнення в Україну. Патріотизм та незламність духу українського народу». Захід провели з метою вшанування пам’яті всіх загиблих у цій трагічній війні.

Студентам було надано інформацію українського інституту національної пам’яті про фільми та пісні українських виконавців, що описують сучасну російсько-українську війну, показують, якими героями є наші воїни та яким підступним є наш ворог.

Від 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність. Вистояли – переможемо!

Інформацію підготувала викладач фахового коледжу БДМУ Юліана ЛУКАНЬ

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН