• Українська
  • English
Розвиваємо співпрацю з практичною охороною здоров’я

Розвиваємо співпрацю з практичною охороною здоров’я

24 березня відбулося підписання договору про співпрацю між Буковинським державним медичним університетом та ТОВ «Санаторно-оздоровчий комплекс Брусниця», який підписали в.о. ректора Оксана Андрієць та співзасновниця та уповноважена особа санаторно-оздоровчого комплексу Світлана Онищук.

бр 8
бр5
бр 3

Попередньо в.о ректора БДМУ Оксана Андрієць відвідала санаторно-оздоровчий комплекс, щоб окреслити план та напрямок співробітництва.

А сьогодні даний договір підписаний і він зорієнтований на реалізацію спільних ініціатив, спрямованих на підвищення професійних компетентностей представників обох сторін щодо сучасних методик у сфері медичного обслуговування із врахуванням практики застосування доказової медицини, застосування наукових досягнень, пропагування здорового образу життя, доступних програм лікування.

Перспективи розвитку охорони здоров’я показують, що медичне забезпечення здоров’я суспільства буде ефективнішим, якщо за точку відліку взяти здоров’я людини. Тому, розв’язання нагальних завдань медичної реабілітації – об’єднання зусиль оздоровчих, реабілітаційних та санаторно-курортних установ у тісній співпраці з навчальними та науковими закладами для створення міцного фундаменту підготовки якісних, кваліфікованих, високопрофесійних спеціалістів фізичної та реабілітаційної медицини.

На базі комплексу будуть зреалізовуватися навчання (спеціалізація) та БПР за наступними медичними спеціальностями: фізична та реабілітаційна медицина, ортопедія і травматологія, кардіологія й функціональна діагностика.
Після підписання договору відбулася виробнича нарада за участі проректора з лікувальної роботи БДМУ Тетяни Ілащук, директора ННІ післядипломної освіти Андрія Бамбуляка.

Корисно знати