• Українська
  • English
Шановні медичні працівники, викладачі, студенти!
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Шановні медичні працівники, викладачі, студенти!

Шановні медичні працівники, викладачі, студенти!

Щиро здоровлю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Основа професійної діяльності лікаря – співчуття, милосердя та гуманізм. Насправді непросто кожен день нести відповідальність за життя та здоров’я інших людей, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов’язав себе з медициною.

Висловлюю щиру дяку викладачам Буковинського державного медичного університету, які професійно поєднують вміння навчати та лікувати й передають свої знання і досвід майбутнім лікарям.

Безперечно, одним із основних спрямувань діяльності університету є лікувальна робота, яка здійснюється в тісній співпраці з практичною охороною здоров’я області та міста. Наш заклад вищої освіти надає посильну допомогу практичній охороні здоров’я Буковинського краю.

Дорогі колеги-медики, студенти, сердечно вітаю Вас із сьогоднішнім святом. Щиро бажаю професійної самореалізації, особистого благополуччя, здоров’я Вам і Вашим близьким. Нехай незмінною нагородою за Вашу роботу буде вдячність тих, кому Ви подарували радість життя та віру в свої сили.

З повагою

В.о. ректора                                                        Віталій МАКСИМ’ЮК

Корисно знати