• Українська
Шановні медичні працівники, викладачі, студенти!
Шановні медичні працівники, викладачі, студенти!

Щиро здоровлю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Основа професійної діяльності лікаря – співчуття, милосердя та гуманізм. Насправді непросто кожен день нести відповідальність за життя та здоров’я інших людей, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов’язав себе з медициною.

Висловлюю щиру дяку викладачам Буковинського державного медичного університету, які професійно поєднують вміння навчати та лікувати й передають свої знання і досвід майбутнім лікарям.

Безперечно, одним із основних спрямувань діяльності університету є лікувальна робота, яка здійснюється в тісній співпраці з практичною охороною здоров’я області та міста. Наш заклад вищої освіти надає посильну допомогу практичній охороні здоров’я Буковинського краю.

Дорогі колеги-медики, студенти, сердечно вітаю Вас із сьогоднішнім святом. Щиро бажаю професійної самореалізації, особистого благополуччя, здоров’я Вам і Вашим близьким. Нехай незмінною нагородою за Вашу роботу буде вдячність тих, кому Ви подарували радість життя та віру в свої сили.

З повагою

В.о. ректора                                                        Віталій МАКСИМ’ЮК

Корисно знати