• Українська
Шановні викладачі та студенти!
весняний семестр

Шановні викладачі та студенти!

25 січня завершуються суворі карантинні обмеження (локдаун), встановлені  постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236. З 26 січня повертаються обмежувальні протиепідемічні заходи адаптивного карантину. Це дозволяє університету поступово відновлювати провадження освітнього процесу у звичному аудиторному режимі.

З метою забезпечення умов для доїзду студентів до м. Чернівці, а також планомірного заселення в гуртожитки університету, упродовж 26-31 січня усі навчальні заняття будуть проводитися з використанням дистанційних технологій.

Починаючи з 1 лютого 2021 року освітній процес в БДМУ буде здійснюватися за змішаною формою відповідно до наказу від 21.01.2020 № 19-Адм, а саме:

• практичні заняття будуть проводяться за очною (аудиторною) формою навчання;
  • семінарські заняття будуть проводитися за дистанційною формою в синхронному режимі за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet;
  • лекції – за дистанційною формою навчання в асинхронному режимі шляхом оприлюднення презентацій лекцій, відеолекцій та інших необхідних навчально-методичних матеріалів на сервері дистанційного навчання університету, а також за потреби в синхронному режимі – за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet.

Наказ по університету від 21.01.2021 № 19-Адм «Про особливості організації освітнього процесу з 26 січня по 28 лютого 2021 року»

Корисно знати