• Українська
  • English
Шановні викладачі та студенти!
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
весняний семестр

Шановні викладачі та студенти!

25 січня завершуються суворі карантинні обмеження (локдаун), встановлені  постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236. З 26 січня повертаються обмежувальні протиепідемічні заходи адаптивного карантину. Це дозволяє університету поступово відновлювати провадження освітнього процесу у звичному аудиторному режимі.

З метою забезпечення умов для доїзду студентів до м. Чернівці, а також планомірного заселення в гуртожитки університету, упродовж 26-31 січня усі навчальні заняття будуть проводитися з використанням дистанційних технологій.

Починаючи з 1 лютого 2021 року освітній процес в БДМУ буде здійснюватися за змішаною формою відповідно до наказу від 21.01.2020 № 19-Адм, а саме:

  • практичні заняття будуть проводяться за очною (аудиторною) формою навчання;
  • семінарські заняття будуть проводитися за дистанційною формою в синхронному режимі за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet;
  • лекції – за дистанційною формою навчання в асинхронному режимі шляхом оприлюднення презентацій лекцій, відеолекцій та інших необхідних навчально-методичних матеріалів на сервері дистанційного навчання університету, а також за потреби в синхронному режимі – за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet.

Наказ по університету від 21.01.2021 № 19-Адм «Про особливості організації освітнього процесу з 26 січня по 28 лютого 2021 року»

Корисно знати