• Українська
  • English
Шануємо пам’ять…Володимир Івасюк.

Шануємо пам’ять…Володимир Івасюк.

Студенти першого курсу групи №3 медичного факультету №1 разом із куратором Тетяною Процак, доценткою кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича відвідали експозицію «Стихнуть кроки та не стихне серце…», яка наразі діє в історико-медичному музеї Буковинського державного медичного університету.
Як розповів майбутнім медикам науковець Володимир Білоус, що дана виставка створена з нагоди Дня народження видатного буковинця, композитора Володимира Івасюка.
Володимир Іванович розповів відвідувачам про життєвий і творчий шлях композитора, а також багато цікавих фактів з біографії Володимира – про те, як він став студентом Чернівецького медичного інституту, як і на якій парі написав всесвітньо відому «Червону руту», як створив вокально-інструментальний ансамбль, що потім став «Трембітою» (який і досі дарує мистецьку насолоду глядачам палацу «Академічний»).

Багато інформації, якої немає оприлюднено ніде, науковець почерпнув з особистих розмов з батьком Володимира Івасюка – Михайлом. Студенти із захопленням слухали історію життя знаного автора «Водограю», «Двох скрипок» та «Мальв».


Принагідно, інформуємо, що експозиція ще діє, і ви маєте нагоду відвідати її.

В день народження Володимира Івасюка, студенти  медичного факультету№1 разом із куратором Наталією Бицко, доцентом кафедри іноземних мов, вшанували пам’ять В.Івасюка – поклали квіти до пам’ятного знаку, що розташований на корпусі адміністративного корпусу університету.

Після екскурсії студенти продовжили челендж «Захистимо тих, хто захищає нас. Моя країна б’ється!» з плетіння маскувальних сіток та костюмів, який наразі проходить в університеті.

Корисно знати