Співробітники БДМУ взяли участь у Форумі якості вищої медичної освіти

23 вересня в Києві проходив Форум якості вищої медичної освіти. Під час якого було виокремлено питання викликів і проблем вищої медичної освіти, пройшло обговорення спільного бачення реальних якісних змін у вищій освіті в сфері охорони здоров’я.

Організатори заходу – Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти; Міністерство освіти і науки України; Міністерство охорони здоров’я України; Центр тестування при МОЗ України.

Від Буковинського державного медичного університету участь у форумі взяли проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш, начальник навчального відділу доцент Володимир Ходоровський, завідувач відділу докторантури, аспірантури та клінічної ординатури професор Роман Булик, координаторка з грантової політики БДМУ професорка Тетяна Білоус, заступник декана медичного факультету №3 доцент Микола Гарас.

Тетяна Білоус, котра входить до Галузевої експертної рада 22 Охорона здоров’я НАЗЯВО презентувала на форумі доповідь про дієвість і практики реалізації міжнародної співпраці.

«Вкотре переконуюся у перевагах офлайнових заходів та можливості очно поспілкуватися з колегами, оскільки форумів такого формату вкрай не вистачає. Також задумалася над необхідністю окремого інфодня щодо грантових можливостей для закладів вищої медичної освіти, зважаючи на кількість колег, які підходили з запитаннями щодо проектів, заявок та пошуків можливостей, – напевно, необхідно таки пошвидше його провести у вигляді практичного семінару для посилення інтернаціоналізації медичної освіти,» – ділиться думками Тетяна Михайлівна.