• Українська
  • English
Спомин…Олександр Кулик…

Спомин…Олександр Кулик…

З сумом повідомляємо, що 29 травня зупинилося серце Олександра Кулика, кандидата медичних наук, доцента, директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету (1997-2017), заступника декана медичного факультету (1991–1997 рр.), відмінника освіти України.

Від імені викладацького та студентського колективів висловлюємо щирі співчуття з приводу втрати батька професорці Тетяні Ілащук, проректорці з науково-педагогічної та лікувальної роботи, всім рідним та близьким.Сумуємо разом з Вами, схиляємо голови у тихій молитві.

Олександр Федорович – висококваліфікований фахівець,  добрий колега, шанований та уважний викладач, неймовірно добра людина. Назавше у нашому серці…

 Світла пам’ять!

Олександр Кулик. Життєпис

Народився Олександр Федорович 5 липня 1944 року в селі Грушевиці Рівненської області в селянській родині. У вересні 1962 року вступив до Чернівецького державного медичного інституту. У 1971 році закінчив медичний інститут із відзнакою. Працював на кафедрі судової медицини, де пройшов шлях від старшого лаборанта до доцента кафедри. З 1991-1997 року – заступник декана медичного факультету.

Захистив кандидатську дисертацію «Гістологічні та морфологічні показники заживлення саден і ран шкіри різної локалізації».

Кулик О.Ф. з 1976 по 1986 роки працював на посаді начальника Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи

Директор медичного училища Буковинської державної медичної академії (з грудня 1997 р.), з 2003 року – директор Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету.

Кулик О.Ф. є автором 56 наукових праць, зокрема: 6 навчально-методичних посібників, 5 раціоналізаторських пропозицій.

За багаторічну плідну роботу, вагомий внесок у розбудову навчального закладу, вдосконалення навчального процесу нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України (2004 р.), нагрудним знаком «Відміннику охорони здоров’я» (1990 p.), преміями ім. Федьковича (1997 p.), ім. Радзіховського (2000 p.), «Відмінник освіти України» (2002 p.), ювілейною медаллю «Ветеран праці», грамотами МОЗ України, МОН України, обласного управління охорони здоров’я.

Корисно знати