Студенти та викладачі зустрілися з волонтером

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера – International Volunteer Day.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014-й. Саме Революція Гідності, а потім і війна на Сході дали поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке переросло у потужний громадянський рух.

Саме волонтери добровольцями йшли на фронт, збирали по світу гроші й везли на передову все необхідне, приймали біженців, здавали кров для поранених, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували борщові набори. Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та відданості справі – Україна вистояла й зберегла незалежність.

Читайте ще: 5 грудня – Міжнародний День волонтера

Студенти фармацевтичного факультету і коледжу БДМУ та викладачі кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Сахацька І.М., Горошко О.М., Ежнед М.А., Костишин Л.В., Михайлюк Н.В. під керівництвом завідувача Захарчука О.І. зустрілися з учасником бойових дій, волонтером, керівником та засновником громадської організації «Волонтерська організація «Катарсис» Ігорем Гостюком. Під час зустрічі дізналися про героїчні вчинки українських патріотів в зоні бойових дій. Лицарі добра, вони не мають захисних лат, часто ризикують собою, віддаючи здоров’я, а часом і життя за незалежність України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих за незалежність та цілісність України.