Тренінг для лікарів екстреної медичної допомоги проведено в БДМУ

На базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету упродовж 4-9 березня проводився тренінг для лікарів відділень екстреної медичної допомоги.

«Навчання складаються з чотирьох модулів: менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційні заходи у дорослих; менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційні заходи у дітей; менеджмент критичного постраждалого з травмою; організація роботи та особливості надання допомоги у відділенні ЕМД під час надзвичайних ситуацій, у тому числі з великою кількістю постраждалих» – розповідає керівник симцентру Віталій Смандич.

Цього курсу лікарі представляли свої заклади:

• Хустська центральна лікарня ім.О.П. Віцинського
  • Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня
  • Лікарня Святого Мартина» м.Мукачево
  • Чернівецька обласна клінічна лікарня
  • Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня
  • Хмельницька обласна лікарня
  • Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова
  • Шепетівська багатопрофільна лікарня

«Щира подяка, центру, за організацію заходу, тренерам, за те що вкладають душу в навчальний процес, а керівникам – за збір мегапотужної команди тренерів,» – ділиться враженнями лікар-анестезіолог Шепетівської багатопрофільної лікарні  Роман Романюк.

«Загалом, цей підхід до навчання із поєднанням клінічних симуляційних сценаріїв дозволяє системно вивчати та розуміти різні аспекти системи і навичок, а потім поєднувати їх у цілісний контекст командної роботи, використовуючи стандартизовані протоколи,» – інформують тренери курсу.

Як ми вже раніше зазначали, проєкт є частиною ініціативи «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», яка підтримується МОЗ України та фінансується Світовим банком.