• Українська
  • English
У БДМУ відбувся І етап ХХІ Міжнародного мовного конкурсу імені П.Яцика
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

У БДМУ відбувся І етап ХХІ Міжнародного мовного конкурсу імені П.Яцика

Цьогоріч у БДМУ І етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, зважаючи на карантин у зв’язку з поширенням на території України та області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відбувся у досі незвичному, проте нині єдино безпечному форматі – у режимі онлайн із використанням комп’ютерних і комунікаційних технологій. За право взяти участь у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу змагалися понад 50 учасників.

Сьогодні вже немає жодної сфери суспільного життя, яка б не зазнала впливу коронавірусної пандемії. Свої корективи вона внесла і в навчально-виховний та культурно-просвітницький процеси. Так, на початку листопада, у рамках відзначення Дня української писемності та мови, традиційно проводять мовні конкурси, зокрема й І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який започатковано у 2000-му році за підтримки Ліги українських меценатів та Міністерства освіти та науки України (щорічна кількість його учасників становить понад 5 млн із 20 країн світу).

Студенти нашого вишу, демонструючи національну свідомість, громадянську позицію, патріотизм, а також єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово, взяли участь у заходах, присвячених цій даті, зокрема й у згаданому Конкурсі. Тішить, що вони, як майбутня професійна, культурна й політична еліта, усвідомлюють значення мови в державотворенні, розуміють свою відповідальність за все, що відбувається в державі, зокрема й щодо мовного питання.

Сподіваємося, переможці, яких буде визначено згодом, підтримають гарну традицію, що склалася в попередні роки, та гідно представлять Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» на наступному етапі.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН