В БДМУ проведено психологічний інтенсив
Психологічний інтенсив

В БДМУ проведено психологічний інтенсив

Упродовж 5-11 липня на базі оздоровчо-спортивного табору БДМУ «Здоров’я» медико-психологічним центром проведено традиційний (п’ятнадцятий) психологічний інтенсив.

Участь у інтенсиві взяли близько 70 фахівців – студенти, випускники спеціальності «медична психологія» БДМУ, Національних медичних університетів ім.О.Богомольця та М.Пірогова з Києва та Вінниці, студенти і викладачі ЧНУ ім. Ю.Федьковича, колеги з інших міст України.

Репужинці2021-272
Репужинці2021-274
Репужинці2021-66
Репужинці2021-183
Репужинці2021-112
Репужинці2021-31
Репужинці2021-24
Психологічний інтенсив
Репужинці2021

Можливість повноцінної роботи була забезпечена проведенням до початку інтенсиву експрес-тестування усіх учасників, що не пройшли повну вакцинацію з приводу коронавірусної інфекції, за що висловлюємо щиру вдячність завідувачу навчально-наукової лабораторії БДМУ Навчуку І.В. та провідному фахівцю лікарю-лаборанту Вакулі О.В.

Учасники інтенсиву мали змогу ознайомитись із сучасними напрямками психології та психотерапії під час основних груп:

Група психодрами. Ведучі: Вікторія Осипенко – к.психол.н., психолог-консультант медико-психологічного центру, викладач кафедри психології та філософії БДМУ (Чернівці) та Наталія Оксіна – голова Чернівецького обласного методичного об’єднання практичних психологів закладів освіти, практичний психолог (Чернівці).

Тілесно-орієнтована терапія. Ведуча: Ірина Толочко – практикуючий психолог, гештальт -терапевт, супервізор (Чернівці).

Системна сімейна терапія. Ведучі: Любов Любіна – дитячий та сімейний психолог, к.психол.н., психолог-консультант медико-психологічного центру, старший викладач кафедри психології та філософії БДМУ (Чернівці) та Олеся Погоріловська – сімейний та дитячий психолог, психолог в Patonich он-лайн центрі (Чернівці).

Арт-терапія. Ведуча Ольга Кукурудзяк – лікар-психолог лікарні швидкої медичної допомоги, клієнт-центрований психотерапевт, арт-терапевт (Чернівці).

Чудово впорались із роллю ведучих дитячої та підліткової груп студенти 5 курсу університету спеціальності «медична психологія» Павленко Маряна та Кіріліч Каріна.

Про безпеку учасників  піклувались ведучі процес-груп – нині фахівці різних установ, а раніше неодноразові учасники інтенсиву попередніх років,  випускники БДМУ Загарюк Аліна, Кузнєцов Юрій, Гаврилюк Інна, випускниця НМУ ім.О.Богомольця Осадча Анастасія та випускниця ВНМУ ім. М.Пирогова Черкас Людмила.

Значних інтерес викликали заходи післяобідньої програми, зокрема:

• дискусія «Мораль і етика в сучасному світі та психотерапії» (О.Попелюк, Українська спілка психотерапевтів,  м.Львів).
  • доповідь «Психологічні та психіатричні аспекти пандемії Covid-19» та представлення проєкту Digital Art Studio (проф. В.Коростій,  ХНМУ, м.Харків)
  • інтерактивна лекція  «Життя – як фотосесія, або як змінюється сучасна екзистенціальнльна психотерапія” (проф. О.Чабан, НМУ ім. О.Богомольця, м.Київ)
  • майстер-клас “Моє життя – Моя казка”  (доц. О. Лісова ЧНУ ім.Ю.Федьковича, м.Чернівці)
  • група Балінта (доц. О.Юрценюк, БДМУ, м.Чернівці)
  • психологічна гра «Вечірка симптомів»  ( ст.викл. Л.Любіна, БДМУ, м.Чернівці) та інші.

Вдало доповнили професійну частину інтенсиву спортивні та розважальні заходи, які організовували самі учасники. Родзинкою завершення інтенсиву став виступ колишнього (колись студентського) складу плейбек-театру «Луна» під керівництвом В.Осипенко (Н.Оксіна, Т.Перун, С.Панчук, А.Загарюк, О.Грабовець, Ю.Хіць).

Керівник медико-психологічного центру БДМУ, доцент Поліщук О.Ю.