• Українська
  • English
Вчена рада

Вчена рада

25 травня відбулося засідання вченої ради Буковинського державного медичного університету, яке розпочалося з того, що в.о. ректора професорка Оксана Андрієць привітала ювілярів, вручила дипломи кандидатам наук та почесні відзнаки з нагоди Дня науки фахівцям нашого закладу вищої освіти.

Про міжнародну діяльність університету та набір на навчання іноземних студентів презентувала звіт проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професорка Мар’яна Грицюк.


Проректорка з науково-педагогічної роботи та виховання, доцентка Ніна Зорій представила доповідь «Формування особистості майбутнього фахівця в галузі медицини та фармації як одне з основних завдань закладу вищої освіти».


Про стан та напрями розвитку інформаційно-бібліографічної діяльності наукової бібліотеки поінформувала присутніх директорка бібліотеки Ганна Кіселиця.


Під час засідання члени вченої ради затвердили подання до вчених звань, розглянули та затвердили матеріали засідання наукової та Центральної методичної комісій.


На завершення професорка Оксана Андрієць подякувала всьому колективу університету за спільну продуктивну роботу упродовж півтора року: «Спільними зусиллями ми з вами у непростий час епідемії, а потім повномасштабного вторгнення продовжували працювати – навчати та вчитися, волонтерити, долати щоденні виклики. Ми з честю пройшли ці випробування. Всім шана і вдячність за пророблену роботу, за підтримку й уважність. Найшвидшої нам перемоги та мирного майбуття,» – підвела підсумок Оксана Анатоліївна

Корисно знати