• Українська
  • English
Ведуться перемовини про співпрацю БДМУ з клінікою Реут (Ізраїль)

Ведуться перемовини про співпрацю БДМУ з клінікою Реут (Ізраїль)

30 січня відбулася чергова зустріч в режимі онлайн керівництва БДМУ, адміністрації однієї з найбільших реабілітаційних клінік Ізраїля – Реут (Reuth) та директора Буковинського центру відновного лікування та комплексної реабілітації дітей.
Під час зустрічі було обговорено питання трьохсторонньої співпраці між установами в напрямку підвищення кваліфікації співробітників БДМУ – практикуючих лікарів за напрямками «Ортопедія та травматологія», «Фізіотерапія», “Фізична реабілітаційна медицина” та «Неврологія» .

Наразі в нашій країні дуже гостро стоїть питання фізіотерапії та реабілітації пацієнтів, і це ті спеціальності, котрі потребують все більше і більше фахівців та їх якісної підготовки. І от саме клініка Реут – одна із найкращих і найбільших клінік в Ізраїлі могла б стати базою для навчання та стажування наших фахівців.

У зустрічі взяли участь в.о. ректора БДМУ професор Оксана Андрієць, доктор Арі Лауден, директор Буковинського центру відновного лікування та комплексної реабілітації дітей Антон Казанський професор Рахелі Данкнер, професор Рафаэль Харуті, професор Аві Аорі, проректор з лікувальної роботи БДМУ Тетяна Ілащук, директор ННІ післядипломної освіти Андрій Бамбуляк. Модераторатором даної зустрічі виступив Felix Gluck, президент комітету Rotary Ізраїль-Україна.

Корисно знати