• Українська
  • English
Велика допомога маленькому другу
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Велика допомога маленькому другу

Доброта – не слабкість, це та сила,

Що підносить кожного увись…

 

24 лютого розпочалася повномасштабна війна росії проти України. В результаті тисячі українців змушені були залишити власні домівки та домашніх улюбленців, що спричинило збільшення кількості безпритульних тварин на вулицях міст та в притулках. Не стало винятком і наше місто.

Тому у таких  нелегкий для України час, попри щоденні стреси, тривоги та негаразди всім нам потрібно залишатись добрими та милосердними не лише до оточуючих нас людей, але й до братів наших менших, котрі, як ніколи, потребують нашої уваги та допомоги. Не залишились байдужими до цієї проблеми і працівники кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, організувавши в черговий раз благодійну акцію допомоги безпритульним тваринам, що перебувають на утриманні в МКП «Центр стерилізації тварин».

Працівники кафедри спільно зі студентами фармацевтичного факультету зібрали теплі речі, придбали необхідні для підопічних засоби гігієни та ліки. Співробітники центру запросили всіх охочий долучатись до вигулу собак, а також наголосили про можливість обрати для себе надійного друга та члена сімʼї (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02gAWnReodgUfyFiCce9fKDwkcwpBicWfwa7upn79iyBCMToxGvWxhRCE5DD1nBaF6l&id=100070567705666 ).

Такі незначні, на перший погляд, вчинки вкотре доводять, що творити добро не так вже і важко, але вони такі важливі для кожного, хто потребує підтримки та допомоги.

 

Інформацію підготували завідувач кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Олександр ЗАХАРЧУК, доцент Олександра ГОРОШКО та асистент кафедри Марія ЕЖНЕД

 

 

 

Корисно знати