• Українська
  • English
Викладач БДМУ презентувала виставку вишиваних робіт
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Викладач БДМУ презентувала виставку вишиваних робіт

Викладач БДМУ презентувала виставку вишиваних робіт

15 листопада в Чернівецькому художньому музеї відбулося відкриття авторської виставки двох мисткинь Олени Ясінської, доцента кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата БДМУ та Наталії Боднар, вчителя Реваківського ЗЗСО.


На відкриттям авторської виставки Олени Вікторівни прийшли рідні, друзі та колеги. Від імені ректорату БДМУ привітала майстриню Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка побажала нових досягнень та здобутків.

Подібний матеріал Викладача БДМУ відзначено подякою Учбово-методичного центру культури Буковини

Обидві майстрині є учасницями «Вишиваного дивотвору» і цьогоріч саме їх роботи Художній музей відібрав для персональної виставки серед десятків претендентів. Майстрині презентували присутнім роботи сюжетної та портретної вишивки у мікро та макро масштабах.


Кожна авторка працює у своїй власній техніці. Олену більше захоплює мікровишивка (направду, щоб розглянути вишивку на полотні, потрібно брати збільшувальне скло). Наталю надихають пейзажі та архітектура різних міст, які вона втілює у своїх вишитих полотнах. Виставка триватиме упродовж 15-26 жовтня.


Подібний матеріал Студенти БДМУ долучилися до міжнародного творчого проекту

Фото: Максим Козменко, Оксана Вівсянник

Корисно знати