• Українська
Викладачка БДМУ – в ТОП 100 лікарів України

25 вересня в Києві відбулося урочисте нагородження кращих лікарів країни TOP 100 Кращих лікарів України.

Захід проходив у Fairmont Grand Hotel. Серед нагороджених – професори, доценти кафедр, заслужені лікарі України, власники приватних клінік – успішні представники вітчизняної медицини.

Нагороду отримали відомі особистості Ростислав Валіхновський, Сергій Гаріян, Михайло Прощин, Максим Голубенко, Валерій Ославський, Едгар Камінський, Людмила Шупенюк та багато інших

За високий професіоналізм нагороду TOP 100 Ukrainian Doctors вручено доцентці кафедри інфекційних хвороб та епідеміології БДМУ, Світлані Меленко, яка досягла успіхів не тільки, як науковець, але здобула професію лікаря-дієтолога, завоювала довіру та повагу серед пацієнтів та колег!

Викладачка БДМУ – в ТОП 100 лікарів України

Світлана Романівна є членом Асоціації дієтологів та членом Асоціації нутриціологів України, спікером на Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, втілює новітні науково-обгрунтовані методики в профілактику та лікування захворювань.

Викладачка БДМУ – в ТОП 100 лікарів України

Щиро вітаємо Світлану Романівну і бажаємо нових звершень та перемог!

Корисно знати