• Українська
  • English
Я – обираю життя
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Я – обираю життя

Я – обираю життя

10 вересня у Буковинському державному медичному університеті зі студентами І курсу спеціальності «Медсестринство» (освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр») проведено превентивний захід (онлайн) приурочений Всесвітньому дню запобігання самогубствам.

Спікери зустрічі: Ніна Зорій, проректор з науково-педагічної роботи та виховання, доцент кафедри психології та філософії; Галина Марараш,заступник директора з виховної роботи фахового коледжу; Владислав Пазюк, капітан Національної поліції; Мар’яна Павлюк, студентка 6 курсу спеціальності «Медична психологія».

Під час заходу студенти мали змогу прослухати інформацію спікерів та отримати відповіді на питання. Було закцентовано увагу на тому, що життя та здоров’я – це найбільші людські цінності. Також виокремлено питання психологічного здоров’я й студентам-першокурсникам презентовано роботу медико-психологічного центру БДМУ. На базі Центру працюють дипломовані фахівці, до яких студенти можуть звертатися по психологічну допомогу при необхідності. Також психологи Центру проводять багато тренінгів під час навчального року і всі охочі здобувачі освіти можуть брати в них участь.

Я – обираю життя
7
Я – обираю життя
5
Я – обираю життя
4
Я – обираю життя
3
Я – обираю життя
6

Довідково.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я більш ніж 800 000 людей у світі помирають від самогубств щороку. На практиці це означає, що хтось лишає себе життя кожні 40 секунд. До того ж самогубство – це друга причина смерті серед молоді віком від 15 до 24 років. На превеликий жаль, показник самогубств в Україні становить більше 20 осіб на кожні 100 тис. населення.

Корисно знати