Життя людини починається з родини

Під таким лейтмотивом відбувся виховний захід на кафедрі суспільних наук та українознавства з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України та Всесвітнього дня батьків і Дня батька.

Участь у заході взяли: заступник декана медичного факультету №4 Сергій Сажин, головний куратор медичного факультету №4 Світлана Семенко, завідувач кафедри суспільних наук та українознавства Антоній Мойсей, викладачі та куратори груп студентів, які виступали на святі.

Під час заходу іноземні студенти-медики І курсу розповіли українською мовою народні прислів’я про сім’ю, справжні родинні цінності; взяли участь у тематичній навчально-пізнавальній вікторині; поділилися інформацією про свої сім’ї. В аудиторії, де відбувався захід, була розгорнута виставка творчих робіт студентів – їхні родинні дерева та сімейні світлини.

Іноземні студенти-медики декламували для присутніх українські вірші. Співали класичні («Чорнобривці», «Рідна мати моя») та сучасні («Мама», «Мамине сонечко», «Моя бабусенька») українські пісні про найрідніших людей, любов до рідного дому та Батьківщини.

Основна мета заходу –  повторення, закріплення, узагальнення, систематизація та удосконалення іноземними студентами-медиками здобутих упродовж перших трьох місяців навчання знань, умінь і навичок, розвиток їхніх творчих здібностей, а також виховання поваги та любові до найдорожчих людей – батьків.

Резюмувавши свято, організатори, студенти та гості свята відзначили: жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилося і не зможуть обійтись без родини, бо сім’я – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави.

Організували та провели родинне свято викладачі дисципліни «Українська мова як іноземна» Марина Купчанко, Тетяна Новікова, доц. Юлія Руснак.