• Українська
  • English
Чемпіонат України з екіпірувального пауерліфтингу

Чемпіонат України з екіпірувального пауерліфтингу

В останніх числах лютого, в м. Коломия, був проведений чемпіонат України серед юніорів з екіпірувального пауерліфтингу.

В цих змаганнях взяла участь студентка фахового медичного коледжу БДМУ Бичкова Олександра (3 курс «Медсестринсво» база 11 кл.).

Пауерліфтинг- це силовий вид спорту, його ще називають силовим триборством.

В цей вид спорту входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

Існує два види пауерліфтингу: безекіпірувальний та екіпірувальний. Перший також називається класичним триборством. Спортсмену, який займається безекіпірувальним пауерліфтингом, дозволено використовувати взуття для присіду (штангетки), взуття для тяги (борцовки), пояс, кістьовики, наколінники, трико та гетри.

В екіпірувальному пауерліфтингу передбачено різний одяг для кожної вправи. Для присіду – спеціальний комбінезон, майка, жорсткі бинти на коліна та пояс. Для жиму – майка, трико, пояс, кістьовики. Для тяги — комбінезон та майка, пояс та, за бажанням, колінні бинти.

 

Доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини Слухенська Р.В. та старший викладач коледжу Маланій В.І повідомили, що наша студентка виграла чемпіонат України з результатом 275 кг.:

– присідання – 105 кг.;

– жим лежачи – 50 кг.;

– станова тяга – 120 кг.

Також збірна юніорок Чернівцької області, в складі якої була Бичкова Олександра, зайняли перше командне місце.

Вітаємо нашу студентку з переконливою перемогою !

 

Корисно знати