• Українська
Студент БДМУ здобув золото на чемпіонаті з пауерліфтингу
Студент БДМУ здобув золото на чемпіонаті з пауерліфтингу

Упродовж 1-3 березня у спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету відбулися змагання Чемпіонату області з класичного пауерліфтингу.

Ці змагання, присвячені пам‘яті воїнів, загиблих в АТО, вже традиційно приймає наш університет. Студенти-медики, представники силових видів спорту, зазвичай активно беруть участь у боротьбі за перемогу в цьому турнірі та показують дуже високі результати.

1Цей рік не став виключенням. Золоту нагороду у скарбничку рідної Alma Mater приніс студент ІІІ курсу медичного факультету №3 Атілла Мансурі, який переміг в категорії до 59 кг, зібравши в сумі триборства 290 кг.

Вітаємо нашого чемпіона і бажаємо йому нових перемог!

Матеріал підготувала старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Куліш Н.М.

Корисно знати