• Українська
Спортивні змагання студентів індійської спільноти БДМУ

Спортивні змагання студентів індійської спільноти БДМУ

Напередодні відзначення Дня індійської культури в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання серед студентів найбільшої в нашому університеті спільноти іноземних студентів. Ці змагання вже кілька років поспіль проводяться в нашому університеті та стали одними з наймасовіших та найяскравіших спортивних свят БДМУ.

Цього року студенти з Індії спільно зі спортивним клубом університету провели змагання з волейболу, баскетболу, настільного тенісу та шахів. До участі у турнірах з видів спорту долучилося більше 250 учасників. Найбільш масовими були змагання з волейболу у яких взяло участь 9 команд.

Переможців та призерів змагань вітали декан медичного факультету №3 Іван Савка та головний куратор факультету Олександра Гарвасюк.

Результати змагань

Волейбол чоловіки

І місце – 4 курс

Ajay Sharma, Vishal Chauhan, Ankush Malhotra, Vijay Saklani, Piyush Saini, Rajkumar Bhati

ІІ місце – 6 курс

Nakhat Singh, Saurabh Prajapati, Vishnu Dhanrajan, Syed Mohammadmeraj, Shaikh Mohammadavesh, Deepanshu Bajaj, Dungar Rajpurohit

ІІІ місце – 3 курс

Narayan Singh, Dharuv Sharma, Nachiket Patel, Tarun Chauhan, Deepanshu Parihar, Sufiyan Patel

Волейбол жінки

І місце

Gargy Sharma, Nikita Patel, Shivani Sharma, Priyanka Targitra, Shivpriya, Aargenia

ІІ місце

Nidhi Pillai, Priyanka Thakur, Margi Patel, Arnab, Priyanka Tailor, Shivangi

Баскетбол чоловіки

І місце – 3 курс

Narayan Singh, Dharuv Sharma, Digvijay Thakur, Shubham Sharma, Tarun Singh Chauhan, Deepanshu Parihar

ІІ місце – 4 курс

Piyush Soni, Rajkumar Singh, Vijay Saklani, Ajay Sharma, Digvijay Jodha, Anuj Sharma

ІІІ місце – 6 курс

Priyansh Patel, Hardik Sharma, Jay Vachani, Saurabh Diwan, Deepanshu Bajaj, Vishnu Dhanrajan,

Saurabh Prajapati

Баскетбол жінки

І місце

Prithvi Pandya, Sonali Thakur, Vijay Lakshmi, Deeksha Kain, Pooja Saha

ІІ місце – 6 курс

Shivangi Sharma, Kritika Gupta, Arzenia, Richa, Arsha Raj

Настільний теніс

І місце Dhanush Kumar (4th Year) Shreya Tiwari (2nd Year)

ІІ місце Mayank (3th Year)   Aishwarya Nair(5th Year)

ІІІ місце Gohil Dharuv (2th Year) Vijay Lakshmi (1st Year)

Шахи

І місце Akhil Jose(5th Yr) Nikita Patel (5th Year)

ІІ місце Dharmesh Singh (5th Yr) Preya Tailor(2nd Year)

ІІІ місце Krutik Patel (1st Yr)

Підтримати своїх друзів у змаганнях прийшли вболівальники не лише з числа індійських студентів. Загалом атмосфера змагань була надзвичайно дружньою та позитивною.

Корисно знати