• Українська
  • English
Викладач БДМУ – срібний призер Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування

У зв’язку з пандемією коронавірусу у всьому світі скасували та перенесли ряд спортивних подій, але останнім часом спорт починає поступово оживати.

Впродовж 22-23 серпня, неподалік м.Тукумс (Латвія) відбувся 16-й Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години), в якому взяла участь доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Бевзо Валентина Вікторівна.

В цьогорічному Чемпіонаті Європи з рогейну, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, прийняли участь лише 596 спорсменів-орієнтувальників (284 команди) із 14 країн. Україну на цих змаганнях представляли 26 спортсменів, із них 10 – орієнтувальники Чернівецької області.

Разом зі своїм напарником по команді чернівчанином Володимиром Ліпкою викладач Бевзо В.В. в нелегкій боротьбі здобула срібну медаль в групі МІКС-55 серед ветеранських команд, поступившись місцевим орієнтувальникам. Протягом 24 годин чемпіонату викладач подолала по заболоченій місцевості понад 90 кілометрів і набрала 255 балів, що на 21 бал менше результату латвійської команди, яка посіла 1 місце. Третє місте посіла команда з Естонії, набравши 253 бали.

Цьогоріч збірна команда України здобула 2 місце у загальнокомандному медальному заліку, виборовши 1 золоту та 5 срібних медалей, поступившись команді з Естонії.