• Українська
  • English

Поселення в гуртожитки БДМУ

Поселення в гуртожитки 2020/21 н.р.

УВАГА! Із 04.07.2020 року розпочинається другий етап прийому електронних заяв на поселення у гуртожитки БДМУ.

ВСТУПНИКИ 2020 року не заповнюють!


Студенти, які бажають проживати у студентських гуртожитках БДМУ у 2020-2021 н.р., необхідно заповнити реєстраційну форму та прикріпити до неї скан (фото) заяви встановленого зразка (далі – заява на поселення). Зразок заяви на поселення наведений окремо.

Вимоги до скану (фото) заяви – ширина (висота) по одній із сторін не менше 1200 px без геометричних спотворень
Розмір файлу не більше 5 МБ

Електронні заяви на поселення будуть опрацьовуватися Комісією з поселення поетапно до 20.08. 2020 року.

На другому етапі поселення, житло буде надаватися у гуртожитках де будуть наявні вільні місця (поселення буде здійснюватися на вільні місця в уже заселенні кімнати).

У повністю звільненні від мешканців житлові кімнати буде проводитися поселення студентів, які вступлять на навчання у 2020 році.

На першому етапі поселення  розглядались заяви лише тих студентів, які за даними бухгалтерії БДМУ на 31.05.2020 р. повністю провели оплату за проживання у гуртожитку за 2019-2020 н.р.

Безпосереднє поселення студентів 2-6 курсів у гуртожиток буде проводитися перед початком навчального року.

УВАГА! У наданні місця в гуртожитку може бути відмовлено за:

Систематичні чи грубі порушення правил внутрішнього розпорядку студентських гуртожитків у поточному навчальному році;
Наявність боргу за проживання у гуртожитку в поточному (2019-2020) навчальному році; /Борг за проживання у гуртожитку буде визначатися за даними бухгалтерії БДМУ на 20.08.2020 р.

Важлива інформація!

Кімнати, у яких залишається по 1-2 мешканці підлягають звільненню. Мешканці цих кімнат подають заяви на поселення у кімнати, відповідно, з одним чи двома вільними ліжко-місцями.

Актуальні новини

Студенти БДМУ провели флешмоб з нагоди Всесвітнього дня серця

Представники студентської спільноти медичного факультету №3 разом з головним куратором факультету, асистентом кафедри патологічної анатомії Гарвасюк Олександрою з нагоди Всесвітнього дня серця провели онлайн флешмоб.

Куратори академічних груп зустрілися з першокурсниками

20 вересня відбулася посвята першокурсників БДМУ у студенти. Упродовж першого тижня після посвяти куратори академічних груп провели свою першу кураторську годину у форматі онлайн-зустрічі, яка […]

Представники БДМУ взяли участь у форумі Європейського респіраторного товариства

Впродовж 6-9 вересня відбувся 30-й Конгрес Європейського респіраторного товариства, що у зв’язку з пандемією COVID-19 вперше проводився у режимі онлайн та зібрав понад 33 000 […]