Кардіохірург Михайло Тодуров провів мотиваційну зустріч зі студентами БДМУ

«Не ставте серце на паузу…»

Михайло Тодуров

16 березня з ініціативи Студентської Ради БДМУ до нашого університету завітав відомий кардіохірург Інституту серця МОЗ України Михайло ТОДУРОВ.

Студенти мали змогу відвідати дану зустріч, поставити цікаві запитання, і почути відповідь на ті питання, про які в підручниках не пишуть.

Михайло Борисович поділився зі здобувачами своїм досвідом у сфері кардіохірургії, як відбувалося його становлення як лікаря, дав важливі вказівки та поради, що безумовно позитивно вплинуть на становлення наших студентів та їхню майбутню медичну кар’єру. Окрім того, розповів про своє активне студентське життя, роботу у студентському науковому гуртку, який він відвідував та став організатором багатьох проєктів, які об’єднували тисячі талановитих і цілеспрямованих студентів та молодих лікарів. Також Михайло Борисович відкрив секрет, як зберегти дружбу, яка розпочалась зі студентських років і пронести її у майбутнє.

Михайло ТОДУРОВ побажав студентам займатися улюбленою справою, долучатися до роботи студентських наукових гуртків, брати активну участь у роботі студентських конференцій, вивчати іноземні мови, долучатись до роботи у лікарнях, з метою здобувати якомога більше практичного досвіду. А також зауважив, що професія лікаря вимагає постійно навчатися, вдосконалюватися, віддано та натхненно щоденно працювати.

Студентська рада та адміністрація університету вдячна Михайлу Борисовичу Тодурову за доброзичливу атмосферу, що була в залі, безцінний досвід і ковток натхнення та мотивації студентам університету!