День Республіки Індія в БДМУ

В Буковинському державному медичному університеті відбулося традиційне свято – День Республіки Індія. З вітальним словом до індійської студентської спільноти університету та гостей звернувся професор Тарас Бойчук, який побажав студентам в майбутньому стати хорошими лікарями та гідно нести звання випускника БДМУ у себе на батьківщині. Також ректор відзначив грамотами кращих студентів-іноземних громадян.

Зі словами вітання з нагоди свята звернулися професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор Георгій Ходоровський, перший посол Незалежної України в Індії, доцент Іван Савка, декан медичного факультету №3.

Під час святкового концерту представники Індії – студенти БДМУ – представили свою яскраву та самобутню культуру у вигляді мистецької подорожі країною. Допомагали їм у цьому незмінні ведучі свята – Вікторія Юзько, Голова комісії з міжнародних зв’язків Студентської ради університету та Суніл Шарма, Голова індійської студентської спільноти університету. Глядачі мали змогу побачити традиційні вокальні та хореографічні номери, театральні композиції під запальну музику.

30.01.2013